© Copyright 2014 -
CIF programmis osaleja nimi Programmi koht ja aeg Eriala (programmi ajal) Kontaktandmed CIF – Estonia liikmelisus
1 Kai Kotka (Järvik) Soome - 1992 sotsiaaltööalane administreerimine info puudub
2 Reet Mändar USA - 1994 tervishoiukorraldus reet.mandar@ut.ee
3 Galina Kilk Soome - 1994 kriminaalpreventsioon, probatsioon, sotsiaalpoliitika galinakilk@gmail.com CIF kontaktisik 1994-2002, CIF-Estonia president 2002-2009, liige
4 Milvi Kikas Soome - 1994 info puudub
5 Jane Meimer-Parktal Soome - 1999 kriminaalhooldus, sotsiaalpoliitika info puudub
6 Viiu Orgmets Soome - 2000 probatsioon ja nõustamine viiuorgmets@hotmail.com
7 Raul Kivi Soome - 2000 sotsiaaltöö kodututega raul.kivi@lv.parnu.ee CIF-Estonia president 2009-2013, liige
8 Valter Parve Rootsi - 2000
Austria - 2006
Austraalia - 2009
Holland - 2013
sotsiaaltööalane administreerimine valter@pc.ut.ee liige
9 Anna Mitrofanova Soome - 2001 sotsiaaltöö noortega info puudub
10 Priit Ruut Šotimaa - 2002 sotsiaaltöö lastega ja kodututega priit@sauga.ee liige
11 Maie Pikker Rootsi – 2002 sotsiaaltöö toimetulekuraskustes isikutega ja eakatega maie.pikker@voruvald.ee liige
12 Ewe Alliksoo Soome - 2003 sotsiaaltöö lastega ewealliksoo@gmail.com liige
13 Haidi Vahenurm Norra - 2003 sotsiaaltöö lastega haidi.vahenurm@mail.ee
14 Signe Sirel Norra - 2004 lastekaitse, sotsiaaltöö üldiselt info puudub
15 Eero Kiipli Austria - 2004 sotsiaaltöö noortega ja lastega ekiipli@hotmail.com
16 Margit Kirja Rootsi - 2004 vaimne tervis margit.kirja@gmail.com liige
17 Anu Rahu Šotimaa-2004 vaimne tervis anurahu@hotmail.com
18 Jaanika Toome Soome - 2004 lastekaitse, puuetega lapsed jaanika.toome@idaharju.ee
19 Heli Preismann Itaalia - 2004
Šveits - 2012
lastekaitse heli.preismann@gmail.com liige
20 Annika Rannamets Soome - 2005 lastekaitse annika.rannamets@kehtna.edu.ee liige
21 Kristel Altosaar India - 2005
Uus-Meremaa - 2014
lastekaitse kristel.altosaar@gmail.com
22 Ingrid Joosep India - 2006 sotsiaaltöö puuetega inimestega Info puudub
23 Mare Pariis Soome - 2006 sotsiaaltöö puuetega inimestega tarvastu@gmail.com
24 Evelin Peenra Šotimaa-2007 sotsiaaltöö haiglas, puuetega inimesed evelin.peerna@gmail.com
25 Marit Pauk Norra - 2007
Tansaania - 2010
lastekaitse marpk@hot.ee juhatuse liige – laekur
26 Ave Proos Soome - 2007 sotsiaaltöö, nõustamine ave38@yahoo.com
27 Merle Leopard Kreeka - 2008 lastekaitse
28 Olga Hramtsova Kreeka - 2008
Soome - 2012
sotsiaaltöö, nõustamine olga.hramtsova@hotmail.com
29 Viktoria Hrabrova Norra - 2008 sotsiaaltöö haiglas viki.hrabro@gmail.com liige
30 Katrin Arendi India - 2008 sotsiaaltöö puuetega inimestega katrin.arendi@gmail.com
31 Aave Toomsalu Austria - 2008 sotsiaaltöö peredega aave.toomsalu@suure-jaani.ee liige
32 Kati Saira Norra - 2009
Soome - 2013
sotsiaaltöö varjupaigas, perevägivald katisaira@hotmail.com juhatuse liige - sekretär
33 Kristel Vallsalu Šotimaa-2009 sotsiaaltöö eakatega kristel.vallsalu@tallinnlv.ee
34 Maarja Seppel Itaalia - 2009 sotsiaaltöö eakatega maarja.seppel@solo.delfi.ee liige
35 Tiina Tuur Šveits - 2009
Holland-2013
sotsiaaltöö puuetega inimestega tiina@avinurme.ee
36 Lea Kivipõld Austria - 2010 sotsiaaltöö administreerimine lea.kivipold@rakvere.ee
37 Olga Orlova Šotimaa-2010 sotsiaaltöö eakatega info puudub
38 Elina Hanstein Uus-Meremaa-2010 sotsiaalteenused, puuetega inimesed elina.hanstein@tallinnlv.ee liige
39 Külli Mäe USA - 2010 vaimne tervis, supervisioon kylli.mae@epry.ee
40 Malle Luik Iisrael - 2011
USA - 2015
vaimne tervis, muusikateraapia musicth@hotmail.com
41 Margit Randaru Kreeka - 2011
Holland - 2014
laste hoolekanne margit.randaru@tallinnalastekodu.ee juhatuse liige – CIF-Estonia president
42 Maarja Grünberg-Prušinski Šotimaa-2011 kriminaalhooldus sadumaarja@gmail.com liige
43 Leelo Mägi Vollmann Rootsi - 2011 sotsiaaltöö haiglas leelo.vollmann@mail.ee liige
44 Tauno Asuja Rootsi - 2011 sotsiaaltöö puuetega inimestega tauno@samm.ee liige
45 Andrea Kink Holland - 2011 sotsiaaltöö haiglas andrea.kink85@gmail.com liige
46 Aleksander Ljudvig Soome - 2011 administreerimine, juhtumikorraldus info puudub
47 Ketri Kupper Austria / Tsehhi - 2011 sotsiaaltöö sõltlastega ketri1@hotmail.com
48 Linda Paap Tansaania - 2011
Uus-Meremaa - 2016
kriminaalhooldus linda.paap@just.ee liige
49 Marika Männik Šveits - 2011 kriminaalhooldus marika.mannik0311@gmail.com
50 Kristjan Saar India - 2011 noortetöö, sotsiaaltöö üldiselt kristjan.saar@tallinnlv.ee liige
51 Svetlana Roštšupkina Rootsi - 2012 sotsiaaltöö eakatega sveta88211@gmail.com
52 Aet Urbas Norra - 2012 sotsiaaltöö puuetega inimestega aet.urbas@gmail.com juhatuse liige
53 Tiiu Krull Austria - 2012 sotsiaaltöö laste ja peredega tiiukrull@yahoo.com liige
54 Liis Kreegipuu Šotimaa- 2012 sotsiaaltöö haiglates liis.kreegipuu@hotmail.com
55 Tiina Salus Saksamaa - 2012 sotsiaaltöö koolides tiina.tube@gmail.com
56 Marit Kõiv India - 2012 laste eriharidus, teraapiad marit.voog@gmail.com
57 Marilin Küünarpuu Norra - 2013 laste hoolekanne marilin.kuunarpuu@gmail.com
58 Piia Veersalu Norra - 2013 laste hoolekanne piiaveer@gmail.com
59 Janne Kants Kreeka - 2013 perede nõustamine, laste hoolekanne janne.kants@gmail.com
60 Kersti Kade Rootsi - 2013 sotsiaaltöö eakatega ja puuetega inimestega kersti.kade@raad.tartu.ee
61 Merje Servet Šveits - 2013 sotsiaaltöö haiglates ja puuetega inimestega merjeservet@hotmail.com
62 Heli Vahter Holland - 2013 sotsiaaltöö haiglates heli.vahter@gmail.com liige
63 Ann-Marii Voogre Šotimaa - 2014 lastekaitse voogre@hotmail.com liige
64 Elina Täht Austria - 2014 sotsiaalhoolekanne elina.taht@gmail.com
65 Anni Raie Austria - 2014 sotsiaalhoolekanne anniraie@gmail.com liige
66 Mari Agur Soome - 2014 vaimne tervis mari.agur@vaimnetervis.ee
67 Enel Maide Saksamaa - 2014 sotsiaalhoolekanne socialworker@hot.ee
68 Mari-Liis Kalda Holland - 2014, India - 2019 sotsiaalhoolekanne mari-liis.kalda@hotmail.com juhatuse liige
69 Kadi Metsla USA - 2014 - 2015 õigusteadus/kriminaalhooldus Metsla.Kadi@gmail.com liige
70 Aare Raudsepp Iisrael - 2015 sotsiaalteenused aare.raudsepp@tallinnlv.ee
71 Krislin Padjus Kreeka - 2015 töötus, toetused, teenused krislinp@gmail.com liige
72 Piret Peters India - 2015 rehabilitatsioon, integratsioon piretpeters@gmail.com
73 Merlin Niinemägi Šotimaa - 2016 eripedagoogika ja rehabilitatsioon merlin.niinemagi@gmail.com liige
74 Barbara Haage Taiwan - 2016 sotsiaalhoolekanne ja sotsiaalteenused barbarahaage@live.com
75 Sigrid Siimann India - 2017 sotsiaalpedagoogika siimanns@gmail.com
76 Aune Summer Austria - 2017 sotsiaalhoolekanne puuetega inimestega aune.summer@gmail.com
77 Eleanoora Tint Austria - 2017 sotsiaalhoolekanne eakate ja puuetega inimestega eleanoora.tint@gmail.com
78 Jaana Kikas Jaapan - 2017 sotsiaalhoolekanne jaana.kikas@gmail.com
79 Kadri-Ann Lee Shveits 2018 rehabilitatsioon kadriann.lee@gmail.com liige